CESTOU LUNY – POČÁTEK

Je krásné, když do našeho života patří radost, štěstí, spokojenost, zdraví, láska, svoboda i hojnost. Někdy se však dostaví i zcela opačné stavy, pocity a emoce a my najednou to, co jindy vnímáme jako báječnou příležitost, najednou bereme jako nepříjemnost, podraz, zradu a lež. Možná i TY, člověče, ses s tímto někdy setkal a možná ses nad tím i zamyslel a hledal jsi odpovědi na to, „proč se TI to děje…“

Můžeme nacházet mnohé odpovědi a ty zase mohou plodit další otázky a tak stále dokola. Někdy dojdeme k tomu, že se spokojíme s jednou odpovědí a jindy hledáme dál. A kdo hledá, většinou i najde a pak zase hledá….

Je báječné, pokud si to své hledání a nacházení užíváme a bereme svůj život jako báječnou hru. Když se však dostaneme do role oběti, najednou se snažíme označit viníka své situace a vyžadujeme, aby ten, kdo „nám ublížil“, byl potrestán, a tak se v naší hře objeví další herec, který pro nás hraje roli soudce toho zloducha, který nám ublížil nebo roli našeho zachránce. Samozřejmě pak se ocitáme i ve hře někoho jiného, komu zase my hrajeme zachránce nebo někdy se ocitneme zase v roli viníka. Jsou to jenom hry, jenže někdy se do nich ponoříme natolik, že zapomínáme na to, že si hrajeme a to pak pociťujeme beznaděj, bolest, prožíváme trápení a nevíme kudy z toho ven, přestože už toho přeci tolik víme, umíme a známe, a přesto se stále motáme v tom jednom začarovaném bludném kruhu. A přeci je vše velmi jednoduché. Vše co chceme, to máme. O tom to vlastně všechno je!

MOUDROST A LÁSKA JE NÁDHERNÝM SVĚTLEM NA CESTU ŽIVOTEM.

Můžeme se společně vydat na novou „starou známou cestu“ – CESTU LUNY a užít si tak společně s PANÍ LUNOU nový pohled na sebe, své záležitosti, své touhy, potřeby, přání i záměry a sladit se tak nejen s LUNOU, ale hlavně se sebou, se svou skutečnou, zdravou a moudrou bytostí, která je s námi neustále v kontaktu, jen my, lidé ji občas nepustíme také ke slovu a pak se divíme, kde a s kým se nacházíme.

NAŠE PRVNÍ SETKÁNÍ a seznámení se s CESTOU LUNY, je před prvním novoluním astrologického roku, tedy v čase začátku jara a můžeme si dopřát užít si hravou formu zhmotňování našich přání, podpořenou novoluním v Beranu a tak započít nový roční cyklus na vlně LUNY. Náš záměr tak je podpořen i úžasnou, mocnou lunární energií a síla Berana je tu pro každého z nás a v každém z nás, bez ohledu na to, kdy jsme se narodili.

Těšíme se na TEBE na Kacířském mlýně a pokud TĚ tato nabídka zaujala, ozvi se mi na email: ivanajustychova@centrum.cz nebo na mobil 607 600 024, případně na messenger – fb Ivana Justychová

KAŽDÝ OKAMŽIK V SOBĚ NESE HOJNOST NA VŠECH ÚROVNÍCH.

NOVOLUNÍ V BERANU

Napsat komentář