Můj život s Duchem

KNIHA VYDÁNA 22. 2. 2022

Kniha vypráví o ženě, psycholožce – terapeutce, která se během své meditace setkala s Duchem jednoho svého života, velice pestrého a dobrodružného života, kdy si dovolila žít naprosto tak, jak chtěla. A tento velmi svobodomyslný duch ji nyní vstoupil do současného života, aby si uvědomila svoji strnulost i zaseknutí se v pravidlech a morálních zásadách, bez kterých si už svůj život nedokázala představit, ale zároveň cítila, že žije jak ve svěrací kazajce. Nevěděla však co s tím, snažila se na záležitosti svého bytí dívat z hlediska rozumu a tak se stalo, že se stále motala ve stejném bludném kruhu, ze kterého neviděla cestu ven.

Díky prožitku a setkání s Duchem se dostala do mnohých zajímavých a dobrodružných situací, o kterých se neodvážila dříve ani snít, možná jen jako malá holka, ale to už je tak dávno…

A co teď? Vrátí se ke své přirozené podstatě anebo se rozhodne Ducha ignorovat a raději zůstane tou rozumnou, inteligentní a spolehlivou ženou?

Nebo to bude jinak?

Někdy zůstane tou strnulou, „hodnou holkou“ a Duch bude plně přítomen v její každodennosti a začne „vyrušovat“.

Anebo nastanou i chvíle, kdy Duch vstoupí do jejího těla i života a plně je ovládne a ona nemá „po určitou dobu“možnost uplatnit své morální přístupy a mezilidské zásady, na které je zvyklá ona i její okolí.

Jak ostatním pak vysvětlí své zvláštní a divné chování?

A je nutné něco vysvětlovat? Proč?

A jindy ji Duch vezme na výlet do „meziprostoru“ věčného TEĎ, a to pak vidí a poznává sebe sama a své životy s odstupem.

Líbí se sama sobě?

Zlobí se na některé své chování?

Tato a mnohá další dobrodružství nás čekají v této knize….

Napsat komentář