Jitka Ulbrichová

Jsem maminkou dvou dětí ve věku dva a čtyři roky. Jejich příchod na svět byl pro mě velký zlom. Rodičovství se stalo výzvou k osobnímu růstu a rozvoji, život s dětmi cesta k poznávání a přijímání sebe sama. V knize Výchova bez poražených jsem našla návod, jak si vytvořit tak důležitý vzájemný respekt. Když se nabídla možnost absolvovat kurz vycházející z této knihy, neváhala jsem.

 

P.E.T. kurz (Parent Effectiveness Training) je kurzem, kde si rodiče osvojí metody a techniky, jimž jim pomohou zlepšit vztahy (nejen) s jejich dětmi. Sdílím názor autora této metody Thomase Gordona, amerického psychologa nominovaného na Nobelovu cenu za mír, že lidé se mohou změnit, pokud mají možnost se naučit a procvičit dovednosti komunikace a řešení konfliktů.

 

Všichni od nás očekávají, že své děti správně vychováme. Je to ten nejtěžší úkol, který v životě máme, ale nikdo nás na něj nepřipravil. Jako instruktor P.E.T. kurzů věřím, že můžu rodičům pomoci osvojit si účinnější postupy jak autenticky komunikovat a tím vytvořit uspokojivější vztah s dětmi a rozvíjet v dětech zodpovědnost.

Místo: Veget Centrum Beroun, Pražská 108/10, Beroun
Termín:  8 setkání každou středu od 2. 5. do 20. 6. 2018 ​
Čas: 17.30 – 20.30

 

Kontakt:

jitka@vychovabezporazenych.cz

Mobil 602 142 341

http://www.petvychova.cz

http://www.vychovabezporazenych.cz