Moje tělo, můj kamarád

Moje tělo, můj kamarád – co nám tělo říká, jak porozumět jeho vzkazům, jak se naučit být v souladu sami se sebou?

Chceš se více seznámit se sebou, se svým tělem, s jeho projevem a dopřát si zdravý život ve zdravém tělem? Je to jednoduché.

Baví Tě objevovat to, co je Ti zatím skryté, toužíš po umění života trochu odlišným způsobem než tomu bylo doposud? Máš pocit, že se občas ve Tvém životě děje něco, čemu nerozumíš, co nechápeš, i když už víš a znáš mnohé? Co to zkusit jinak, zcela jednoduše?

Tento kurz jsem poprvé uspořádala někdy před 15 lety a už tehdy to byla báječná setkání s úžasnými lidmi. V současnosti vnímám některé možnosti a příležitosti, které jsem tehdy cítila a tušila, teď vím, co vím.

Vím, že život je jednoduchý – nádherně bohatý, radostný a zdravý. Každý máme neustále možnost volby a můžeme se svobodně rozhodnout a tím ovlivnit svůj život i své tělo, které mnozí vnímají jako svůj „dopravní prostředek“ k tomu, aby tady mohli žít, ale na rozdíl od svého auta na „tento dopravní prostředek“ zřejmě kašlou nebo nevnímají jeho potřeby. Možná je to právě tím, že i své tělo vnímají jen jako „nějaký prostředek“. Co když to je jinak?

MOJE TĚLO, MŮJ KAMARÁD – nabízím čtyři víkendová setkání v malém počtu lidí – jednou za měsíc – sobota a neděle od 10 do 18 hodin a těším se na právě na Tebe a na vás všechny, kteří máte chuť a zájem opravdu změnit svůj život. Cena víkendu je 1500 Kč.

Iva

Vegeťárna „U NÁS“, případně PŘÍRODA

Těší se na vás: Ivana Justychová

Napsat komentář