PRODEJ KNIH

Knihy si můžete objednat na emailu:

ivanajustychova@centrum.cz

POUTNÍK ČASEM – kniha

Putování velkou arkánou společně s Bláznem je ukázkou cesty životem kohokoliv z nás. Možná právě Ty máš zájem porozumět záležitostem svého života a hledáš odpovědi na své otázky.

Tato kniha se může stát Tvým průvodcem pro běžný život. Každý z nás je Poutníkem časem a čas od času toužíme pochopit či porozumět tomu, co se právě teď děje.

Knížka vznikla na základě mých prvních tarotových kurzů, které probíhaly již před více než patnácti lety. S radostí si uvědomuji, že mnohé z této knížky je platné i dnes.

Není nutné, aby ten, kdo čte knihu se musel „učit“ vykládat tarot, to vůbec ne. Naopak, mnozí, kteří měli zájem se naučit vykládat karty, po čase pochopili, že je tarot dovedl k pochopení jejich života i toho, že je to o tom položit vhodnou otázku, která je vlastně již tou nejlepší odpovědí…

Přeji právě Tobě a také Tobě a i Tobě, abyste si příjemně užili  čtení a ještě lépe prožívání svého života.

Cena knihy je 230 Kč

POKEC S VIKI – KNIHA

E- KNIHA (PDF)

Tato knížka vznikla na základě jedné otázky a následné konverzace s báječnou holkou, která se jmenuje Viki.

Ano, začalo to otázkou, tak jak je to i v názvu knížky a pokračovaly jsme společně konverzací asi po dobu tří měsíců, dokud jsme nevyčepaly témata, která k nám oběma zcela přirozeně přicházela.

Knížku vnímám jako báječnou „berličku“ či nápovědu, a věřím, že si v ní každý najde tu svoji otázku. Zda odpověď bude vhodná i pro Tebe? Možná. A je možné, že s otázkou i odpovědí k Tobě přijde ještě další otázka, která Ti ukáže nový směr. Zase je to o tom naučit se klást otázky a zabývat se jen tím, co je pro nás vhodné. Dovolit si opustit témata a záležitosti, které nás vyčerpávají a umožnit si žít podle svého.

S radostí oznamuji, že je kniha připravená i pdf formátu.V případě zájmu si ji také můžete objednat skrze email:ivanajustychova@centrum.cz

Cena knihy:    230 Kč

Cena e-knihy: 180 Kč

ŽENA, BOHYNĚ i ČARODĚJKA – KNIHA

E-KNIHA – PDF

Žena, ženství, ženská linie, babičky, matky, dcery – možná se mezi nimi najdeš i Ty, anebo mezi nimi najdeš někoho, s kým žiješ, koho potkáváš, s kým se přátelíš, s kým si rozumíš a jsi v souladu anebo naopak s kým se neustále hádáš a komu dokazuješ svou pravdu anebo kdo svou pravdu dokazuje Tobě.

Příběhy žen, pro ženy, ale i pro muže, pro kohokoliv bez ohledu na věk.

Kdo je žena?

Kým chce být žena?

Je žena ženou a zůstává ženou anebo potřebuje být někým jiným, aby… byla milována, respektována, uznávána…

Proč?

Protože se snaží si lásku zasloužit?

Protože má strach, že ji někdo bude hodnotit a něco si o ní myslet?

Protože se bojí být sama sebou, ženou, která má své dny, svůj cyklus, svůj vlastní životní styl?

Proč?

Kdy žena je sama sebou a kdy se přizpůsobuje muži i společnosti a stává se z ní výkonný stroj, který dělá to, co má „správná žena“ či „hodná holka“ konat?

Všechno může být jinak.

Jak?

Tak, jak si to zvolíš právě Ty, milá Ženo!

S radostí jsem sepsala příběhy některých z vás, stejně jako své vlastní postřehy díky tomu, že jsem také žena a díky tomu, že potkávám mnohé další ženy, které mi krásně zrcadlí mě samotnou. Mám radost ze setkání, kdy mne navštíví prostřednictvím Tebe mé Já. Je to krásná podívaná a zajímavé setkání. Stále častěji potkávám sebe sama s radostí a naprostým přijetím a jen vidím, jak jsem se mnohdy hádala sama se sebou i se svým okolím a jak tyto dohady byly často zcela zbytečné, i když… Na druhou stranu je fajn si i tohle prožít… a uvědomit si, jaký úžasný, jednoduchý a zcela přirozený život nyní žiji. Je báječné jen tak být, tvořit to, co chci. Přeji toto i Tobě, pokud si to tak zvolíš, bez ohledu na to, zda jsi Žena nebo Muž.

Cena knihy:    230 Kč

Cena e-knihy: 180 Kč

MŮJ ŽIVOT S DUCHEM –  KNIHA

E-KNIHA – PDF

Kniha vypráví o ženě, psycholožce – terapeutce, která se během své meditace setkala s Duchem jednoho svého života, velice pestrého a dobrodružného života, kdy si dovolila žít naprosto tak, jak chtěla. A tento velmi svobodomyslný duch ji nyní vstoupil do současného života, aby si uvědomila svoji strnulost i zaseknutí se v pravidlech a morálních zásadách, bez kterých si už svůj život nedokázala představit, ale zároveň cítila, že žije jak ve svěrací kazajce. Nevěděla však co s tím, snažila se na záležitosti svého bytí dívat z hlediska rozumu a tak se stalo, že se stále motala ve stejném bludném kruhu, ze kterého neviděla cestu ven.

Díky prožitku a setkání s Duchem se dostala do mnohých zajímavých a dobrodružných situací, o kterých se neodvážila dříve ani snít, možná jen jako malá holka, ale to už je tak dávno…

A co teď? Vrátí se ke své přirozené podstatě anebo se rozhodne Ducha ignorovat a raději zůstane tou rozumnou, inteligentní a spolehlivou ženou?

Nebo to bude jinak?

Někdy zůstane tou strnulou, „hodnou holkou“ a Duch bude plně přítomen v její každodennosti a začne „vyrušovat“.

Anebo nastanou i chvíle, kdy Duch vstoupí do jejího těla i života a plně je ovládne a ona nemá „po určitou dobu“možnost uplatnit své morální přístupy a mezilidské zásady, na které je zvyklá ona i její okolí.

Jak ostatním pak vysvětlí své zvláštní a divné chování?

A je nutné něco vysvětlovat? Proč?

A jindy ji Duch vezme na výlet do „meziprostoru“ věčného TEĎ, a to pak vidí a poznává sebe sama a své životy s odstupem.

Líbí se sama sobě?

Zlobí se na některé své chování?

Tato a mnohá další dobrodružství nás čekají v této knize….

a už se těším až si i tato kniha půjde svou vlastní cestou

Cena knihy:    230 Kč

Cena e-knihy: 150 Kč

Přeji nám všem krásné a radostné tvoření a báječné bytí i žití a soužití….

HRY STVOŘENÍ A TVOŘENÍ –  KNIHA

Přeji všem krásný den a s radostí oznamuji, že skladové zásoby knihy HRY STVOŘENÍ A TVOŘENÍ jsou vyprodány. KNIHU si můžete zakoupit v knihkupectví Hledající a v knihkupectví Kosmas, a užít si čtení, případně i krásné poznání, co vám horoskop vypráví a napovídá. Pro ty z vás, kteří máte zájem více poznat sami sebe skrze astrologii, mám připravený seminář i online seminář hravé astrologie, kde vám tato knížka může být příjemný průvodcem (nebo učebnicí) astrologie jako cesty k sebepoznání…. V případě zájmu se mi můžete ozvat na mobil: 607 600 024 nebo na email: ivanajustychova@centrum.cz

https://obchod.hledajici.cz/Justychova-Iva-Hry-stvoreni-a-tvoreni-d37955.htm

https://www.kosmas.cz/knihy/511421/hry-stvoreni-a-tvoreni/

Tato knížka příběhů vznikla na základě seminářů Síla přítomnosti a přináší nám pohled na Život a jeho mnohé hry, které někdy hrajeme, aniž bychom si toho byli vědomi a po čase, když se podíváme zpátky, se divíme tomu, co všechno do našeho života patří a kým vším vlastně jsme. Občas je báječné zastavit se a uvědomit si sebe sama právě v tuhle chvíli, prožít své pocity naplno a neizolovat se od toho, co cítíme a prožíváme. Ne vždy se nám to podaří, protože jsme mnohem více ponořeni do toho, co bylo nebo ještě více přemýšlíme o tom, co přijde, a tak si ani nevšimneme, co si tady a teď tvoříme. Pak se jen divíme, kde se to vzalo a jak „se to či ono“ stalo. U druhých lidí většinou vidíme vše zcela jasně, ale u sebe? U nás samých nám to nejde tak jednoduše. Proč? Na to si každý může odpovědět sám. Možná jsme více zaměřeni na druhé, tam ven, do minulosti či do budoucnosti a tu přítomnost a své současné pocity prostě přecházíme, protože máme teď něco mnohem důležitějšího než vnímat vlastní nepohodu. A tak začneme tvořit svůj život odděleni od sebe sama. Po čase se nám ta naše tvorba ukáže a my se můžeme seznámit i s tou částí nás samých, kterou jsme v určitém čase přehlédli nebo vytěsnili, když jsme měli na práci něco důležitějšího.

Archetypy mnohých našich osobností můžeme poznat například v kartách Symbolonu nebo tarotu, případně se nám ukazují prostřednictvím astrologie, numerologie, či rodinných konstelací. Náš život je krásná hra, báječné tvoření a každý z nás si může hrát tak, jak se rozhodne. Jsme svobodné bytosti a jako lidé jsme zodpovědní za svou tvorbu, kterou přispíváme nejen sobě, ale celé naší společnosti.

Cena knihy:    230 Kč

Napsat komentář