Poutník časem

POUTNÍK ČASEM

 

KNIHA O TAROTU I O ŽIVOTĚ JAKO TAKOVÉM

 

„Život je příběh, který si píšeme sami“A já jsem moc ráda, že jsem si to začala uvědomovat.

Můj život se zjednodušil a zároveň obohatil. Když se podívám zpátky, vím, že se dívám do minulosti, kde jsem to také já a zároveň je to jenom moje součást. To tehdejší Já má spoustu starostí, málo času, neví si rady a cítí se bezmocné. Jsem ráda, že jsem tady a teď a mám možnost to své včerejší menší Já uklidnit, že je všechno v pořádku. Jsem tady pro sebe a teď už i pro druhé. Teď už ano. Dříve jsem se snažila být pro druhé a chyběla jsem sama sobě, a tak jsem něco sama sobě dlužila a to se projevilo i v existenčních záležitostech a samozřejmě na mém zdraví. Dnes jsem za to všechno vděčná a ráda své zkušenosti předám dál. Děkuji všem Poutníkům, kteří zavítali do mého života, a těším se na každého dalšího, který osobně navštíví naši chaloupku anebo se zastaví na mých stránkách – dříve to bylo na blogu a nyní na www.vegetcentrum.cz  Odkaz „Zastavení v naší chaloupce“, který jsem užívala původně, není náhodný, mé kořeny jsou totiž i v rodině Chaloupkových. Přeji všem Poutníkům příjemný a pohodový zcela obyčejný život.

Těším se na vás, Iva

 

Ukázka z knihy:

0 – BLÁZEN

 Vydáváme se na novou, neověřenou a velice originální cestu.

 Já, Blázen, přicházím do Tvého života, jako posel dobrých zpráv. Dovol si uvolnit se od každodenního způsobu života i stresu, a připrav se na svůj krok do neznáma.

  

Máš před sebou cestu, která Ti nabízí mnoho, jen je nutné začít více důvěřovat intuici a svým vlastním rozhodnutím. Chápu, že to právě pro Tebe může znamenat kvantový skok a máš z něho trošku strach, a proto jsem tady já, abych Ti ukázal, že s lehkostí se teď můžeš posunout o velký kus kupředu.

Moje číslo je nula a ta je „nevyčíslitelná“. Přeji Ti, človíčku, aby sis věřil, jako věřím já svým kořenům a všemu, co mám již za sebou. Já Blázen, jsem ten, který je stále připravený na nový začátek a nikdy se neunaví tím, co dělá, jednoduše proto, že dělá to, co chce.

 

A co Ty? Také žiješ podle svých představ?

Pokud ANO, tak víš, jak je to úžasné, a nedivíš se ničemu, co je zde napsáno.

Pokud NE – proč tomu tak je a jak vlastně žiješ? Chceš to změnit?

Po čem skutečně toužíš?

Ke mně patří planeta Uran, a ten mi dodává energii originality, tušení skvělých zítřků a radosti z toho, že jsem takový, jaký jsem. Také máme společně v oblibě různé náhlé a nečekané změny a proměny. Navzájem se podporujeme v tom, že život je jako „jízda na banánové slupce“ a nikdy nevíme, kam nás ten náhlý uragán změn zanese. Hlavní je, že se stále něco děje.

 

Kromě astrologie mám já i moji další kamarádi jiné pomocníky a rádce.

Jedním z nich je i svět run a já jsem si oblíbil runu Wunjo, a ta mi dodává rozkoš, radost i veliký smysl pro zábavu. V životě každého z nás je občas zapotřebí úsměv, protože to je lék nad všechny léky a právě tato runa ho může naučit i Tebe, pokud máš pocit, že ho v životě postrádáš. A víš, jak? Pokud ne, pak Ti doporučuji některou z knížek, ve kterých se o runách dozvíš mnohem více.

 

Moje rady:

Uvolni se a raduj se z toho, co máš.

Neboj se být jiný, odlišný od ostatních, neskrývej svoji originalitu.

Dopřej si teď něco, co sis zatím nedovolil.

 

Otázky pro Tebe:

Co v Tobě Blázen uvolňuje?

Co se v Tobě proti Bláznovi bouří?

 

Afirmace:

Věřím moudrosti svého srdce.

 

 

Výklad pro Tebe:

 Dopřej si každý den chvilku s tarotovými kartami a vytáhni si kartu dne. Prohlédni si ji, případně ji nech někde vystavenou a pak si prožij svůj vlastní den. Večer se ke kartě vrať, podívej se celým dnem zpátky a přijmi její poselství.

 

 

Napsat komentář