Havajská masáž „Lomi Lomi“

Havajská masáž je označována za perlu mezi masážemi, má přezdívku Loving Hand (laskavé ruce). Používáme u ní velmi plynulé, měkké i hluboké techniky, které jsou vykonávány nejen prsty a dlaněmi, ale především předloktími a lokty.

Základním prvkem masáže jsou rytmické pohyby po klientově těle s využitím harmonické hudby. Ve spojení s vůní aromatických olejů má havajská masáž velmi vysoký terapeutický a relaxační účinek.

Havajská masáž „Lomi Lomi“ se zaměřuje nejen na aspekt fyzický a psychický, ale zároveň také na aspekt energetický a duchovní. Vychází z ostrovní léčitelské tradice a filosofie Hunu, jejímž cílem je zachování celkového zdraví a harmonie lidské bytosti. Tato filozofie obsahuje 7 principů Huna, které jsou zároveň i principem havajské masáže

Svět je to, co si myslíme, že je – realita je vždy odrazem toho, jak svět my sami vidíme a vnímáme.

Není žádných omezení – existují pouze ty překážky, které si vytvoříme nesprávným myšlením.

Energie proudí tam, kam se soustředíme – kam se soustředí naše pozornost a dech, tam lze měnit energeticke pozornost a dech, tam lze měnit energetický i hmotný stav.

Teď je okamžik moci – minulost už byla, budoucnost teprve přijde, pouze přítomnost je okamžik, se kterým můžeme něco udělat.

Milovat znamená být šťastný – pocit štěstí je nám v lásce tou nejlepší nápovědou.

Všechna síla pochází zevnitř – uvnitř sebe máme vše, co potřebujeme. Nenecháme se zablokovat výchovou, okolnostmi ani prostředím.

Účinnost je mírou pravdy – jestliže náš život není takový, jaký bychom si přáli, změňme své myšlení.

Havajská masáž stimuluje přírodní síly organismu. Díky zvýšenému proudění energie v těle se odstraňuje velké množství fyzických, mentálních nebo energetických blokád a dochází k hluboké relaxaci a harmonizaci organismu. Dále také odstraňuje napětí ve svalech, zvyšuje pohybové schopnosti, uvolňuje svalové spasmy a kloubní spojení, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, zlepšuje neurologickuje neurologické problémy a imunitní systém, detoxikuje, umocňuje pocity klidu a pohody.

Kontraindikace

Infekční onemocnění, záněty, pooperační stav

Kožní problémy, otevřené rány, modřiny, popáleniny

Křečové žíly

Těhotenství (částečná kontraindikace)

 

Maséři:

Lucie Chylíková

Petr Kühle

Ivana Justychová

Helena Bambasová

Napsat komentář