Masáž ovocnými, bylinnými a rýžovými měšci

Masáž ovocnými měšci

Masáž ovocnými měšci má původ ve východní Asii kde patří mezi tradiční relaxační a regenerační techniky. V Evropě je tato technika zatím málo známa, ale v poslední době se masáž ovocnými měšci právem stává velkou favoritkou mezi relaxačními metodami a stává se tak pro většinu klientů velmi atraktivní.

Měšce ručně vyrábím v daný den masáže, plním je směsí exotického ovoce (limetky, kokos) a směsí aromatického koření (zázvor, koriandr, hřebíček, skořice, muškátový oříšek). Měšce lze individuálně připravit právě pro vás, kteří jste alergický na určitou složku např. skořici.  Poté se nahřívají v olejové lázni a aplikují se pomocí jemných doteků na celé tělo.

 

Masáž bylinnými měšci

Je další z asijských technik, která propojuje léčivou sílu přírody a jemnou masáž. Měšce plním směsí vybraných bylin (levandule, měsíček, arnika, mateřídouška). Měšce lze individuálně připravit – mám na mysli alergii na určitou bylinku. Poté se měšce nahřívají v páře. Bylinky teplem uvolňují své léčivé látky, které jsou poté masážní technikou vstřebávány do organismu.

 

Masáž rýžovými měšci

Rýžové měšce se používají i v ayurvédské medicíně a jsou součástí masáží, které léčí a regenerují tělo i ducha.

Měšce plním speciální rýží. Nahřívají se v páře a opět se jimi za pomocí olejů masíruje celé tělo.

 

Indikace:

aktivují všechny buňky v těle, prohřívají

uvolňují napětí a ztuhlé svaly

odstraňují bolesti kloubů

 

Maséři:

Lucie Chylíková

Petr Kühle

Ivana Justychová

Napsat komentář