KNIHY LUCIE JANDOVÉ

KNIHY LUCIE JANDOVÉ si můžete objednat skrze e-shop

První muž, který mě zradil, byl můj otec

Dopad nefunkčního vztahu s otcem bývá pro ženu tíživý. Ať už proto, že otec v rodině chyběl, opustil ji, nebo jinak nenaplnil otcovskou roli.  Předobraz prvního muže v životě ženy ovlivňuje její partnerské vztahy. Neexistuje důkaz, že každá žena, která má vztahové problémy, prožila zranění od otce. Ale ta, co ho prožije, problémy ve vztazích mívá. Až to vyvolává dojem zákonitého procesu, zaznívá v další knize Lucie Jandové. Autorka se však nespokojila s poukazem na neutěšenost takového stavu, ale hledá i řešení. Zamýšlí se nad otcovstvím jako takovým i nad historickými a společenskými souvislostmi, které ho utvářely. Dospívá k závěru, že zdravá mužská síla ve společnosti chybí a otcovství je třeba vrátit jeho důležitost.  V knize zaznívají názory odborníků a psychologů a je doplněna autentickými příběhy žen, které se rozhodly o svém vztahu a otcem a partnery promluvit veřejně.

cena: 320 Kč

 

Temné matky a jejich dcery

Materská láska není automatická. Je mnoho žen, které ji nikdy nepoznaly. Deset mrazivých příběhů a rady odborníků, jak pracovat s mateřským zraněním naleznete v této knize!

Cena: 320 Kč

 

Život s narcisem – více než příručka pro srážku s psychopatem

Umíte poznat narcistického psychopata? Tahle knížka vám ho odhalí. A pomůže ve zdánlivě neřešitelných situacích.

Cena: 350 Kč

 

 

Koloběh života, rytmus srdce

Nejistota a mnohoznačnost současného světa je znepokojující. Informací i dezinformací je mnoho. Čemu věřit? Odkud čerpat jistoty? Odpovědi najdete v této knize!

Cena: 390 Kč