PORADNA

NABÍZÍM KONZULTACE PRO TY Z VÁS, KTEŘÍ MÁTE ZÁJEM POZMĚNIT SVŮJ ŽIVOT A NEVÍTE, JAK ZAČÍT.

Jsem všestranná a mám znalosti z různých oborů i oblastí života, když však tvořím, tohle všechno nechám “za dveřmi” a dopřeji si ticho – možná i bez přítomnosti sebe sama a určitě bez přítomnosti mysli. Dám prostor tomu, co přichází odjinud než jen z mysli. Vím, že v tichu vznikají nádherné příležitosti pro báječně spokojený život.

Co mohu nabídnout?

Otázka zní jinak – “Co chcete právě teď prožívat ve svém životě?” Nabídek a informací je všude kolem nás fůra. Kdo se v tom má vyznat? Máte snad chuť celý svůj život hledat jen “návod na život”, anebo už konečně chcete naplno žít?

Já sama jsem pro život naplno, život v jednoduchosti, radosti, spokojenosti – takový živý život, kdy si užívám jedny prázdniny za druhými. Prázdniny, „mě jako holku“,  bavily a uměla jsem si je pořádně užít, a tak jsem se jednou – už jako dospělá – rozhodla, že si daruji celoživotní prázdniny. Dny volna, dělání si toho, co chci, dny plné dobrodružství a neustále nových a nových příležitosti, jak se zasmát, pobavit a prostě si ten čas pořádně užít.

A tak to je.

Ve svém životě se bavím, práce je pro mne zábavou a tudíž je i zábavné pracovat, a stejně tak to je i v jakékoliv jiné oblasti mého života – bez návodu se žije tááák krásně.

To vám nabízím – život naplno, bez návodu k použití.

Vy si to také zasloužíte!

Je možné domluvit termín prostřednictvím mobilu 607 600 024 nebo emailu: ivanajustychova@centrum.cz