Aura soma

Svět je plný barev, vůně a nádherných možností a příležitostí sebepoznání. 

Svět není jen černobílý…

aura soma

Dříve než mi přišla do cesty Aura soma a její nádherně barevný svět, tak jsem se zabývala poznáváním barev a jejich vlivu na náš život.

Jsem ráda, že vnímám svět barevně a ne jen šedě či černobíle.

Ze svého života i z praxe se svými klienty vím, že ne každou barvu máme rádi. Případně, že se to může projevit v určitém období našeho života. Asi každý z nás máme své oblíbené barvy a pak ty, které zrovna nemusíme. Mojí oblíbenou barvou byla vždy modrá, ať už v jakémkoliv odstínu a ta, kterou jsem opravdu příliš „nemusela“, byla červená. Dnes už vím, proč tomu tak bylo a je pravda, že teď už to tak nemám.

as

Barevná terapie spojená s léčením čaker a prací s klienty pomocí meditací a relaxací mě přivedla právě k poznání tohoto nástroje sebepoznání, kterým beze sporu Aura soma je.

Lahvičky Aura-soma propojuji s dalšími technikami, je to opět velice variabilní systém, při kterém je možné využít znalosti například z numerologie, astrologie i tarotu a kabbaly.

Základem systému Aura-soma jsou dvoubarevné lahvičky rovnováhy, které jsou tvořeny olejem a vodou a obsahují výtažky z rostlin, energie drahokamů, minerálů a barev. Emulze, která po protřepání vzniká se natírá přímo na danou část těla.

as4

Já při terapii používám také barevné a voňavé pomandery, které obsahují bylinky v různých poměrech, podle oblasti používání a kvintesence, které jsou vhodné zejména před meditací pro posílení a rozvíjení svých kvalit.

Za dobu své práce s klienty (i se sebou) jsem si mnohokrát měla možnost uvědomit, jaký boj se v nás odehrává mezi citem a rozumem. I jak je někdy nelehké docílit tolik potřebnou rovnováhu. A abychom se dokázali navrátit ke svým pocitům a stali se více sami sebou a zároveň lidskými, tak právě k těmto účelům nám může velmi dobře posloužit systém Aura-soma. Můžeme přijmout „lahvičky“ jako přátele, kteří nám připomínají barevný svět našich pocitů a pomáhají se nám do něho vrátit.

as7

Líbí se mi přirovnání, že Aura-soma je terapie duše a léčba duše je směrována k lásce a vyléčení je láska. To znamená, že přestaneme bojovat za sebe, s tímto světem i s druhými a dovolíme si přijímat sami sebe s láskou a soucítěním. Stejně tak i svět kolem sebe.

V případě svého zájmu o systém Aura-soma, případně o terapii, se mi můžete ozvat.

Přeji všem krásný, voňavý a barevný život, Iva Justychová  

Napsat komentář